Open ReadSpeaker (8.x-1.10) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Language
fr: Langue

en: Settings
fr: Paramètres

en: Listen
fr: Ecouter

en: North America
fr: Amérique du Nord

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Button text
fr: Texte du bouton

en: Account ID
fr: Identifiant (ID) du compte

en: Africa
fr: Afrique

en: Asia
fr: Asie

en: South America
fr: Amérique du Sud

en: Oceania
fr: Océanie
