Open ReadSpeaker (8.x-1.10) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Language
hu: Nyelv

en: Settings
hu: Beállítások

en: Listen
hu: Meghallgatás

en: URL
hu: Webcím

en: North America
hu: Észak-Amerika

en: Features
hu: Jellemzők

en: Button text
hu: Gombszöveg

en: Europe
hu: Európa

en: Africa
hu: Afrika

en: Asia
hu: Ázsia

en: Middle East
hu: Közép-Kelet

en: South America
hu: Dél-Amerika

en: Oceania
hu: Óceánia
