Open ReadSpeaker (8.x-1.10) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Language
pt: Idioma

en: Settings
pt: Definições

en: Listen
pt: Ouço

en: North America
pt: América do Norte

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Button text
pt: Texto do botão

en: Africa
pt: África

en: Asia
pt: Ásia

en: Middle East
pt: Médio Oriente

en: South America
pt: América do Sul
