Open ReadSpeaker (8.x-1.10) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Language
uk: Мова

en: Settings
uk: Налаштування

en: Listen
uk: Чекаємо з'єднання

en: URL
uk: URL-адреса

en: North America
uk: Північна Америка

en: Features
uk: Властивості

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: Europe
uk: Європа

en: Account ID
uk: Ідентифікатор рахунку

en: Africa
uk: Африка

en: Asia
uk: Азія

en: Middle East
uk: Середній Схід

en: South America
uk: Південна Америка

en: Oceania
uk: Океанія

en: Select a language
uk: Вибрати мову

en: Button title
uk: Назва кнопки
