Open vocabularies (1.3.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Weight
bn: ভর

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Unlimited
bn: অসীম

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
