Open vocabularies (1.3.0) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Weight
bs: Težina

en: Help text
bs: Pomoćni tekst

en: Required
bs: Obavezno

en: Label
bs: Oznaka

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Field name
bs: Ime polja

en: Fields
bs: Polja

en: Widget type
bs: Tip widgeta

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: No link
bs: bez linka
