Open vocabularies (1.3.0) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Weight
cy: Pwysau

en: Help text
cy: Testun cymorth

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Vocabularies
cy: Geirfaoedd

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Fields
cy: Meysydd

en: Unlimited
cy: Diderfyn

en: Limit
cy: Terfyn

en: Add vocabulary
cy: Ychwanegu geirfa

en: Edit vocabulary
cy: Golygu geirfa

en: No link
cy: Dim dolen

en: Description of the vocabulary.
cy: Disgrifiad o'r geirfa
