Open vocabularies (1.3.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Help text
dz: གྲོགས་རམ་ཚིག་ཡིག།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Add vocabulary
dz: མིང་ཚིག་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Edit vocabulary
dz: མིང་ཚིག་ཞུན་དག་རྐྱབས་
