Open vocabularies (1.3.0) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Weight
eo: Pezo

en: Help text
eo: Helpa teksto

en: Required
eo: Bezonata

en: Label
eo: Etikedo.

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: ID
eo: Identigilo

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Add vocabulary
eo: Aldonu vortprovizon

en: Edit vocabulary
eo: Redaktu vortprovizon

en: Description of the vocabulary.
eo: Priskribo de la vortprovizo.
