Open vocabularies (1.3.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Weight
fil: Timbang

en: Vocabularies
fil: Bokabularyo

en: Unlimited
fil: Walang hangganan

en: Add vocabulary
fil: Magdagdag nang talasalitaan
