Open vocabularies (1.3.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Weight
is: Vægi

en: Help text
is: Hjálpartexti

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Label
is: Merking

en: Vocabularies
is: Flokkunarhugtök

en: ID
is: Kenni

en: vocabularies
is: flokkunarhugtök

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Fields
is: Svæði

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: About
is: Um

en: No link
is: Enginn tengill
