Open vocabularies (1.3.0) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Help text
kk: Анықтама

en: Required
kk: Қажетті

en: Label
kk: Атауы

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Fields
kk: Өрістер

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Add vocabulary
kk: Сөздік қосу

en: Edit vocabulary
kk: Сөздікті өзгерту
