Open vocabularies (1.3.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Unlimited
kn: ಮಿತಿ ಇಲ್ಲದ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
