Open vocabularies (1.3.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Weight
mn: Жин

en: Help text
mn: Тусламж текст

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
