Open vocabularies (1.3.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Weight
mr: मुल्य

en: Help text
mr: माहिती अक्षर

en: Required
mr: आवश्यक

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Unlimited
mr: अमर्यादित
