Open vocabularies (1.3.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: Required
ps: غوښتى

en: Vocabularies
ps: قاموسونه

en: ID
ps: پېژند

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Add vocabulary
ps: قاموس زیاتول

en: About
ps: په اړه
