Open vocabularies (1.3.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Weight
sr: Тежина

en: Help text
sr: Помоћ

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: vocabularies
sr: речници

en: Field name
sr: Назив поља

en: Link label to the referenced entity
sr: Повежи ознаку са референцираним ентитетом
