Open vocabularies (1.3.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Label
ug: بەلگە

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: About
ug: ھەققىدە
