Open vocabularies (1.3.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Weight
af: Gewig

en: Help text
af: Hulpteks

en: Required
af: Verplig

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Add vocabulary
af: Voeg woordeskat by

en: Edit vocabulary
af: Wysig woordeskat
