Open vocabularies (1.3.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Weight
ast: Pesu

en: Help text
ast: Testu d'aida

en: Required
ast: Requeríu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Widget type
ast: Triba de widget

en: Unlimited
ast: Ilimitáu
