Open vocabularies (1.3.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Weight
bg: Тегло

en: Help text
bg: Помощен текст

en: Required
bg: Задължително

en: Label
bg: Заглавие

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Add vocabulary
bg: Добави речник

en: Edit vocabulary
bg: Редактирай речник
