Open vocabularies (1.3.0) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Weight
gu: તરલતા

en: Help text
gu: મદદ સંદેશ

en: Required
gu: જરૂરી

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: About
gu: વિશે

en: No link
gu: કડી નથી

en: Limited
gu: મર્યાદિત
