Open vocabularies (1.3.0) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Weight
hu: Súly

en: Help text
hu: Súgó szöveg

en: Required
hu: Szükséges

en: Label
hu: Címke

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: ID
hu: Azonosító

en: vocabularies
hu: szótárak

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Field name
hu: Mező neve

en: Fields
hu: Mezők

en: Widget type
hu: Felületi elem típusa

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Limit
hu: Korlát

en: Entity
hu: Entitás

en: Add vocabulary
hu: Szótár hozzáadása

en: Edit vocabulary
hu: Szótár szerkesztése

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: vocabulary
hu: szótár

en: No link
hu: Nincs hivatkozás

en: Predicate
hu: Állítás

en: Limited
hu: Korlátozott

en: Display the label of the referenced entities.
hu: A hivatkozott entitások címkéjének megjelenítése.

en: Link label to the referenced entity
hu: Link címkéje a hivatkozott entitáshoz

en: Link to the referenced entity
hu: Link a hivatkozott entitásra

en: Entity types
hu: Entitástípusok

en: Contain
hu: Tartalmaz

en: The referenced entity
hu: A hivatkozott entitás

en: Allowed number of values
hu: Értékek megengedett száma

en: Maximum number of values users can enter
hu: A bevihető legnagyobb karakterszám

en: Delete vocabulary
hu: Szótár törlése
