Open vocabularies (1.3.0) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Weight
ka: წონა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Label
ka: სათაური

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Fields
ka: ველები

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Add vocabulary
ka: ლექსიკონის დამატება

en: Edit vocabulary
ka: ლექსიკონის რედაქტირება
