Open vocabularies (1.3.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Help text
ml: സഹായം

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Vocabularies
ml: പദാവലികൾ

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം
