Open vocabularies (1.3.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Help text
my: အကူအညီ စာသား

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: About
my: အကြောင်း
