Open vocabularies (1.3.0) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Weight
nn: Vekt

en: Help text
nn: Hjelpetekst

en: Required
nn: Påkrevd

en: Label
nn: Etikett

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Fields
nn: Felt

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Add vocabulary
nn: Legg til ordforråd

en: Edit vocabulary
nn: Rediger ordforråd

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
