Open vocabularies (1.3.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Weight
os: Уæз

en: Help text
os: Æмбарынгæнæн текст

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Label
os: Нысан

en: Vocabularies
os: Дзырдуæттæ
