Open vocabularies (1.3.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Label
si: ලේබලය

en: Unlimited
si: අනන්තයි
