Open vocabularies (1.3.0) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Weight
sl: Teža

en: Help text
sl: Besedilo za pomoč

en: Required
sl: Obvezno

en: Label
sl: Oznaka

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Field name
sl: Ime polja

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Add vocabulary
sl: Dodaj besedišče

en: Edit vocabulary
sl: uredi vokabularij

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
