Open vocabularies (1.3.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Help text
sq: Tekst ndihmues

en: Required
sq: Kërkohet

en: Vocabularies
sq: Fjalorët

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Add vocabulary
sq: Shto fjalor

en: Edit vocabulary
sq: Ndrysho fjalorin

en: About
sq: Informacione
