Open vocabularies (1.3.0) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Weight
ta: எடை

en: Help text
ta: வணக்க உரை

en: Required
ta: தேவை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Vocabularies
ta: சொற்றொகுதிகள்

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Widget type
ta: விட்ஜெட் வகை

en: Unlimited
ta: வரம்பற்றது

en: Limit
ta: எல்லை

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Add vocabulary
ta: சொற்றொகுதியை இணை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: No link
ta: இணைப்பில்லை

en: The referenced entity
ta: மேற்கோள் உருப்படி
