Open vocabularies (1.3.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Weight
te: భారం

en: Help text
te: సహాయపు పాఠ్యం

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Label
te: లేబుల్

en: Vocabularies
te: పదజాలాలు

en: vocabularies
te: పదజాలాలు

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: About
te: గురించి
