Open vocabularies (1.3.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Weight
ur: وزن

en: Help text
ur: مدد کے لیے عبارت

en: Required
ur: درکار

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Unlimited
ur: لامحدود
