OpenAgenda (3.4.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Language
ar: اللغة

en: None
ar: لا شيء

en: Node
ar: العقدة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Order
ar: الترتيب

en: Default language
ar: اللغة الافتراضية

en: @time ago
ar: منذ @time

en: Default order
ar: الترتيب الافتراضي

en: Placeholder
ar: الرمز البديل
