OpenAgenda (3.4.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: None
bo: མེད།

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Default language
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: Default order
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་གོ་རིམ
