OpenAgenda (3.4.23) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Language
hi: भाषा

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Search
hi: खोज

en: None
hi: कोई नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Label
hi: लेबल

en: Region
hi: क्षेत्र

en: Node
hi: नोड

en: Location
hi: स्थान

en: Order
hi: क्रम

en: Default language
hi: स्वतः भाषा

en: @time ago
hi: @time पूर्व

en: Default order
hi: तयशुदा क्रम

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर
