OpenAgenda (3.4.23) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Language
hr: Jezik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Region
hr: Regija

en: Location
hr: Lokacija

en: Order
hr: Redoslijed

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: @time ago
hr: prije @time

en: Default order
hr: Zadani redoslijed
