OpenAgenda (3.4.23) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Region
kk: Аумақ

en: Node
kk: Түйін

en: Location
kk: Орналасуы

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: Default order
kk: Әдепкі рет
