OpenAgenda (3.4.23) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Language
km: ភាសា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Label
km: ស្លាក

en: Region
km: តំបន់

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Location
km: ទីតាំង

en: Order
km: លំដាប់

en: Default language
km: ភាសា​លំនាំ​ដើម

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: Default order
km: លំដាប់​លំនាំដើម
