OpenAgenda (3.4.23) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Label
ne: लेबल

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Node
ne: नोड

en: Location
ne: स्थान

en: @time ago
ne: @time पूर्व
