OpenAgenda (3.4.23) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Next
ps: بل

en: Language
ps: ژبه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Region
ps: سيمه

en: Order
ps: اوډون

en: @time ago
ps: @time مخکې
