OpenAgenda (3.4.23) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Próximo

en: Language
pt: Idioma

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Search
pt: Buscar

en: None
pt: Nenhum

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Configurações

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Label
pt: Rótulo

en: Region
pt: Região

en: Location
pt: Localização

en: Order
pt: Pedido

en: City
pt: Cidade

en: Default language
pt: Idioma padrão

en: @time ago
pt: @time atrás

en: Default order
pt: Ordem padrão

en: Favorites
pt: Favoritos

en: Custom filter
pt: Filtro personalizado

en: Placeholder
pt: Espaço reservado
