OpenAgenda (3.4.23) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Region
sl: Regija

en: Node
sl: Vozlišče

en: Location
sl: Mesto

en: Order
sl: Vrstni red

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: Default order
sl: Privzeti vrstni red
