OpenAgenda (3.4.23) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Language
sr: Језик

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Region
sr: Регион

en: Order
sr: Редослед

en: @time ago
sr: Пре @time

en: Default order
sr: Подразумевани редослед

en: Placeholder
sr: Резервисано место
