OpenAgenda (3.4.23) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Enabled
vi: Bật

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Label
vi: Nhãn

en: Region
vi: Vùng

en: Location
vi: Vị trí

en: Order
vi: Thứ tự

en: City
vi: Thành phố

en: Default language
vi: Ngôn ngữ mặc định

en: Department
vi: Phòng ban

en: @time ago
vi: cách đây @time

en: Default order
vi: Thứ tự mặc định
