OpenAgenda (3.4.26) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Language
cs: Jazyk

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Node
cs: Uzly

en: Location
cs: Místo

en: City
cs: Město

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: @time ago
cs: @time zpět

en: Default order
cs: Výchozí pořadí

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec
