OpenAgenda (3.4.26) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Language
mr: भाषा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Node
mr: शाखा

en: Location
mr: स्थळ

en: @time ago
mr: @time पुर्वी
