OpenAgenda (3.4.6) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Language
ta: மொழி

en: None
ta: இல்லை

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Node
ta: கணு

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Order
ta: வரிசை

en: Default language
ta: இயல்பான மொழி

en: @time ago
ta: @time க்கு முன்னர்

en: Default order
ta: இயல்பான வரிசை

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
