OpenAgenda (4.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Language
ru: Язык

en: Enabled
ru: Включено

en: Search
ru: Поиск

en: None
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Region
ru: Область

en: Node
ru: Материал

en: Location
ru: Место

en: Current
ru: Текущий

en: Order
ru: Порядок

en: City
ru: Город

en: Default language
ru: Язык по умолчанию

en: Department
ru: Департамент

en: @time ago
ru: @time назад

en: Default order
ru: Порядок по умолчанию

en: Favorites
ru: Избранное

en: Filter type
ru: Тип фильтра

en: Default style
ru: Стиль по умолчанию

en: Placeholder
ru: Заполнитель
